Świadczymy usługi w zakresie:

– kompleksowego wykonania wewnętrznej instalacji elektrycznej w gospodarstwach domowych jak i w firmach. Nasz specjalista posiada niezbędne świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji i dozoru. Posiada także uprawnienia budowlane w zakresie elektryka oraz jest członkiem Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa i posiada wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Wykonujemy pomiary ochronne instalacji elektrycznej.

– wykonania instalacji wod-kan, gazowej, centralnego ogrzewania, sanitarnej zarówno w gospodarstwach domowych, budynkach użyteczności publicznej i firmach.  Nasz specjalista posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, sieci i urządzeń na stanowisku eksploatacji.

Doradzimy Państwu w wyborze najbardziej energooszczędnych rozwiązań, pomożemy w wykonaniu zarówno drobnych napraw jak i kompleksowego wykonania instalacji elektrycznej oraz sanitarnej. W ramach pracy naszych instalatorów oferujemy przygotowanie niezbędnej dokumentacji do potrzebnych odbiorów budynków.

Oferujemy Państwu świadczenie usług polegających na wykonywaniu następujących prac:

– ocieplanie budynków,

– tynkowanie,

– prace murarskie,

– malowanie,

– usługi glazurnicze,

– zabudowa z płyt kartonowo – gipsowych,

– wymiana okien, drzwi,

– prace brukarskie,

– budowa ogrodzeń,

Nasi pracownicy posiadają wymagane kwalifikacje i umiejętności do wykonania w/w prac. Pragnąc budować nowa markę firmy swoje prace wykonujemy rzetelnie i dokładnie.

Cennik:

cena za montaż  – 1 pkt instalacji wod – kan, gaz, co – 150 zł brutto

cena za montaż  – 1 pkt instalacji elektrycznej – 80 zł brutto z materiałem

Skip to content