Dofinansowanie z programu Moja Woda

Dofinansowanie z programu Moja Woda

Aby uzyskać dofinansowanie z programu Moja Woda należy spełnić jedynie kilka prostych warunków:

Dotacja dotyczy przedsięwzięć, dzięki którym wody opadowe zostaną zatrzymane w obrębie nieruchomości objętej przedsięwzięciem czyli zakup, montaż, budowę i uruchomienie instalacji takich jak:

  • przewody odprowadzające wody opadowe zebrane z rynien, wpustów do zbiornika nadziemnego, podziemnego, otwartego lub zamkniętego, szczelnego lub infiltracyjnego;
  • instalacja rozsączająca;
  • zbiornik retencyjny nadziemny lub podziemny  o pojemności min 2 metrów sześciennych (2000 litrów) pojemności;
  • elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody.

Od 22.03. 2021 rozpoczął się ponowny nabór wniosków o dofinansowanie . Zgodnie z regulaminem dofinansowania akceptowane są koszty poniesione od 01.06.2020 roku natomiast zakończenie inwestycji nie może nastąpić przed dniem złożenia wniosku i nie poźniej niż 6 miesięcy po złożeniu wniosku.

Szukając na rynku firm, z którymi chcielibyśmy współpracować kierowaliśmy się solidnością wykonania zbiorników i jakością osprzętu, aby klient miał pełną satysfakcję z użytkowania, a my mniej problemu z reklamacjami z powodu pękających zbiorników. Dlatego nie cena, ale wysoka jakość była dla nas podstawowym kryterium wyboru firmy. Spośród wielu firm wybraliśmy firmę Aquasafe oferującą duży wybór zbiorników podziemnych i naziemnych wraz z niezbędnym osprzętem.
Oferujemy Państwu zarówno rozwiązania pozwalające na magazynowanie i zagospodarowanie wody deszczowej w ogrodzie jak też w domu.
Przy realizacji nowej inwestycji jak np. budowa domu jest możliwość wykonania przyłącza i skierowania strumienia wody deszczowej do spłukiwania toalety, prania czy użycia jej do celów mycia podłóg.

Zostając naszym klientem uzyskują Państwo następujące korzyści:
– kupują Państwo zbiornik w cenie producenta
– gwarantujemy fachową pomoc i doradztwo przy doborze odpowiedniego zbiornika
– udzielamy Państwu wsparcia w przygotowanie dokumentów niezbędnych do otrzymania dofinansowania
– zapewniamy profesjonalne wsparcie przy montażu zestawu do gromadzenia wody deszczowej

Do każdego z Państwa pragniemy podejść indywidualnie. Pomożemy w określeniu potrzeb, wycenimy zbiornik, usługę montażu i zapewnimy pomoc w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie z programu Moja Woda.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu.
telefon 574680950

Skip to content