Odśnieżamy i posypujemy

Zapraszamy do korzystania z usług Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Dubiecku w zakresie odśnieżania i posypywania. Nasz nowy traktorek dedykowany jest do odśnieżania chodników, podjazdów, niewielkich podwórek. Wjedzie tam, gdzie nie dotrze ciężki sprzęt. Zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do treści